nuda není kamarád

Procházky, výlety, zábava

Datum
Vložil
Titulek

Letní tábor 7.-14.7.2012

Tak jsme opět vyrazili do Heroltic na tábor. Píši jen krátké shrnutí. To bych musela psát opravdu deníček den co den, abych popsala většinu zážtků. Prostě, měli jsme se skvěle!
Smečkování, parčíček, výcvik, hry, plavání, noví kamarádi, pohodička, zábava... to je asi tak zběžně, co se dá rychle vypsat. Za zmíňku stojí vodní výcvik. Choicko je kačer, vodu má opravdu rád,takže koupáníčko bylo v teplém počásku jasnou volbou. A když jsem pak viděla jak skvěle plave pro aport, přitáhne za lano surf a dokáže mě vytáhnout z vody, bylo to super! Nadchlo mě to, protože i on byl spokojenej :o) Takže možná to bude další tábor :o) uvidíme.
Klidové hry jako, postavení tlapek na ešusy dnem vzhůru, uvazování stužek na psa v co nejkratším čase..... to nebylo nic pro nás. Za to dokutálení koule do branky, :o) to zas byla Choickova výherní disciplína. Při smečkách už to také bylo lepší než poprvé, krom toho že vyhnal ohaře pryč (ten mu prostě nesedl, byl to stejnej puboš jako Choice) v podstatě žádná kolize nebyla. Ta únava se kterou jsme denně usínali, byla skvělá :o)

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.